03.05.2023

Творці «Баскетболу Куроко» та «Кулінарних поєдинків Соми» презентували свої нові манґи

У понеділок у 20-му номері щотижневого журналу Shounen Jump вийшов перший розділ нової манґи від Фуджімакі Тадатоші, "Kill Ao". Раніше, у грудні 2021 року, Фуджімакі вже презентував світові ваншот під назвою "Убити юність" ("Kill Aoharu"), а зараз він отримає повноцінну манґа-адаптацію. Історія розповість про життя найманого вбивці, який у результаті нещасного випадку опиняється в тілі 13-річного школяра. VIZ Media та Shueisha's Manga Plus одразу ж почали випуск тайтлу англійською.

Першою великою манґою Фуджімакі, яка й принесла йому визнання, став "Баскетбол Куроко". Він виходив у щотижневику Shounen Jump з грудня 2008 року по вересень 2014. Прямим продовження серії став двотомник "Баскетбол Куроко: Остання гра", що видавався вже в Shounen Jump NEXT! з грудня 2014 року по березень 2016. Загалом за мотивами манґи вийшли три сезони аніме, три фільми-компіляції та повнометражний сиквел.

А от минулого понеділка, у 19-му номері, стартувала ще одна нова манґа від Цукуди Юто та Саекі Шюна - "Кіно Тенмаку" ("Tenmaku Cinema"). Сюжет розповість про пригоди затятого кіномана Шін'їчі Хаджіме та привида геніального сценариста Тенмаку Такіхіко, які працюють разом, аби написаний ідеальний сценарій. Паралельно тайтл також видається VIZ Media та Manga Plus.

Цукуда та Саекі прославилися своєю манґою "Кулінарні поєдинки Соми" ("Shokugeki no Soma"), яка виходила у щотижневику Shounen Jump з листопада 2012 року по серпень 2019. Манґа була адаптована у п'ять сезонів аніме та кілька OVA.

 Обкладинки

 

 

 

 

 

 

НекоТека