03.05.2023

Нові анонси від українських видавців – «Зроблено в Безодні» та «Монолог травниці» вийдуть українською

Українські видавниці не припиняють "анонсопад". Цього разу за один тиждень читачів потішили одразу двома ліцензіями.

Першого травня видавництво мальописів Nasha Idea в інтерв’ю каналу UAGeek оголосило про відкриття передпродажу ще однієї новинки, манґи "Зроблено в Безодні" за авторством Цукуші Акіхіто (справжнє ім’я – Судзукі Шіґея), події якої відбуваються у вигаданому світі. У ньому Безодня – зяюча прірва, що тягнеться вглиб землі, населена химерними істотами. Звідки вона взялася? Що лежить на дні? Незліченна кількість відважних людей, відомих як глибинологи, намагалися відшукати відповіді на ці питання, безстрашно спускаючись у найтемніші царства. 

Сирота Ріко теж прагне дослідити найвіддаленіші закутки Безодні, оскільки саме цим займалася її матір. Одного дня вона знайомиться з людиноподібним роботом Реґом, у якого не лишилося жодних спогадів про своє минуле. Вирівши, що подібні технології походять із глибин Безодні, парочка разом вирушає на пошуки правди: чому Реґ втратив пам’ять? Що відбувається на дні? І чим же насправді є Безодня?

Анонси

А вже третього травня Lantsuta Publishing розповіли про свою новинку – манґу "Монолог травниці" від Хюґи Нацу. Вона оповідає історію юної дівчини Маомао, що володіє мистецтвом зцілення травами. Не зважаючи на свій дар, вона змушена працювати звичайною служкою у внутрішньому палаці. Однак, єдиним справжнім прагненням дівчини залишається свобода – вона не тяжіє до розкішний палаців і шовкових одіянь, її душа воліє пригод і таємниць зовнішнього світу. І одного разу дівчині таки випадає шанс отримати бажане: знаний можновладець, вражений освіченістю й навичками служки, приходить до неї із незвичною пропозицією. 

Наразі видання перебуває на стадії виробництва і має з'явитися у продажі в серпні 2023 року.

НекоТека