02.05.2023

Манґа «Четверо братів Юдзукі» отримає аніме-адаптацію

Цієї п’ятниці Avex Pictures відкрили сайт, присвячений екранізації манґи Фуджісави Шідзукі "Четверо братів Юдзукі", і навіть поділилися із глядачами першим тизером і списком осіб, що працюватимуть над екранізацією. Початково (із серпня 2018 року) манґа виходила у шьоджьо-журналі "Бецукомі", але вже в січні 2023 року її було перевидано яко окремий твір у форматі тринадцятьох танкобонів (томів). Мальопис було відзначено нагородою "Найкраще шьоджьо" на церемонії Shogakukan Manga Award у 2021 році.

А тепер трошки про екранізацію: за режисуру майбутнього аніме відповідатиме Хонґо Міцуру, який уже працював над тайтлами "91 день" та "Загадкові справи ювеліра Річарда". Дизайнеркою персонажів і, одночасно, головною режисеркою анімації призначено Танаку Оріє, відому за роботами в "Атаці титанів", "Дюрарара!", "Персоні 3", "Книзі друзів Нацуме". Вихід аніме заплановано на осінь 2023 року.

 

Про що ж ця історія?

Четверо братів родини Юдзукі втратили батьків два роки тому. Хаято, старший син, – справжня опора сім’ї, працьовитий і відповідальний. Мікото, другий син, – спокійний і зібраний, однак не без слабкостей. Так, він неймовірно прикипів душею до молодшого братика Мінато, вважаючи його наймилішим створінням у світі. Сам же Мінато – енергійний і незграбний школяр, чим дуже відрізняється від четвертого сина родини Юдзукі, Ґакуто, який завжди був виваженим і зрілим не по роках. У нього навіть прізвисько відповідне з’явилося, "Мудрець", і це ще в молодшій школі! Манґа описує повсякденне життя чотирьох братів: як вони ладнають одне з одним, пораються в школі, долають труднощі й шукають своє місце в суспільстві.

НекоТека